Elke vrijdag kookt er een buurtchef in de keuken van MidWest. Zo eten we iedere week het favoriete gerecht van een andere buurtgenoot. Voor maar €12,50 heb je een heerlijk maaltje.
De buurtkantine wordt gerund door voornamelijk vrijwilligers die het leuk vinden om iedereen een gezellige avond te bezorgen. Draag ook je steentje bij door je bord naar de keuken te brengen, je buurman de stoel aan te schuiven of de lege glazen naar de bar te brengen. Daardoor kunnen we de prijs ook betaalbaar houden.
Vrijdag 3 april – Daphne kookt met vrienden heerlijke oesterzwam taco’s met choco mousse als toetje. Koop hier je kaartje.
Vrijdag 10 april– Deze vrijdag kookt Ute met anderen een Braziliaanse maaltijd. Dat wil je niet missen! Op het menu staat een Caipirinha Mocktail, vegan Feijoada en een verassingstoetje. Koop hier je kaartje.
Vrijdag 17 april – Onze eigen topper Sofie komt samen met Anouk koken! Ze maken een italiaanse pasta en pana cotta. Koop hier je kaartje.
Vrijdag 24 april – Nog onbekend.
Zaterdag 25 april – Turning Tables community diner. Meer informatie en tickets vind je hier
En ’t kost maar €12,50 (richtprijs). Heb je een stadspas dan betaal je €5.